DIAGNE SATILIR, FALCAO GELİR

siivo

Galatasaray’ın eski yönetim kurulu üyesi Dr.Cem Kınay, Falcao, Galatasaray’a gelmek istiyor. Taraftar onu istiyor. Yönetim almak zorunda” dedi.

GALATASARAY’DA OYNAMAK İSTİYOR
Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Kınay, şu ifadeleri kullandı:

“Yönetimden gelecek KAP açıklamasını bekliyoruz. Falcao ya da Falcao ayarında bir oyuncunun transfer edilmesini bekliyoruz. 10 gün söyledim. Falcao hiçbir zaman bu kadar olduğu kadar Galatasaray’a yakın olmamıştı. Diagne’nin satış görüşmeleri var; onu satarlarsa Falcao geliyor. Galatasaray, Falcao’yu istiyor; Falcao da Galatasaray’da oynamak istiyor.”

KENDİ PARASINI ÇIKARTIR. YÖNETİM ALMAK ZORUNDA

Kınay, şöyle devam etti:

“Galatasaray taraftarı şu anda Falcao’ya kilitlenmiş durumda, Falcao geldiği zaman taraftar forma satış rekoru kıracak. Çok kısa sürede de bir tane bile kombine bilet kalmayacak. Buradan masaüstünde Galatasaray kârlı çıkacaktır. Şampiyonlar Ligi’nde bir galibiyet alıyorsunuz, karşılığı 3 milyon Euro. 1-0 kazandınız, golü de Falcao attı. Falcao sadece bir maçta alacağı paranın yarısını çıkartıyor. Galatasaray gibi bir takım büyüyerek gelişir; küçülerek değil. Ayrıca size kombine, bilet, forma, ürün satışlarıyla parayı getiren taraftar. Taraftar da Falcao’yu istiyor. Yönetim Falcao’yu almak zorunda.”

https://ajansspor.com/haber/diagne-satilir-falcao-gelir-311939#4